Rašytoja Ignė Zarambaitė

Susitikimas su knygų ir lėlių kūrėja

2018-11-16

 Lapkričio 16 dieną Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje lankėsi vaikų rašytoja Ignė Zarambaitė. Šis susitikimas tai dar vienas skaitymo skatinimo projekto „Auginame skaitytoją 3+“, kurį iš dalies remia Lietuvos kultūros taryba, renginių.

Susitikimo su skaitytojais metu trijų knygų autorė, menininkė, sportininkė Ignė pasakojo apie savo knygą „Skudurinukė“, kurioje pasakojama apie mergaitės ir lėlės draugystę ir apie tai, kad jeigu labai tikėsi, žaislas gali atgyti.

Skaityti daugiau...
Lopšelyje-  darželyje „Žilvitis“

Lopšelyje- darželyje „Žilvitis“

2018-11-16

 Vykdant skaitymo skatinimo projektą „Auginame skaitytoją 3+“, kurį iš dalies remia Lietuvos kultūros taryba, Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus darbuotojos Jūratė Grikpėdienė ir Sigita Repšytė apsilankė lopšelyje-darželyje „Žilvitis“.

Skaityti daugiau...
Vaikus pradžiugino katinų eksponatų paroda

Vaikai svečiavosi bibliotekoje

2018-11-16

 Lapkričio 14 dieną Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje lankės Šerkšnėnų mokyklos-daugiafunkcinio centro  mokiniai su mokytoja Deimante Ažerskaite ir Šerkšnėnų filialo bibliotekininke Ilona Mikniene. Vaikų literatūros skyriuje vaikai pažiūrėjo lėlių teatro spektaklį „Knyga ir peliukas“.

Skaityti daugiau...
Kviečiame į susitikimą

Susitikimas – kūrybinės dirbtuvės su Igne Zarambaite

2018-11-12

2018 m. lapkričio 16 d. 11 val. Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyks susitikimas – kūrybinės dirbtuvės su knygų vaikams autore Igne Zarambaite.

Konkurso nugalėtojai

Atrankinis knygų pristatymo konkursas

2018-11-09

 Lapkričio 8 d. Mažeikių rajono savivaldybės viešoji biblioteka jau antrus metus organizavo „Didžiojo knygų pristatymo konkurso“ atrankinį turą. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus darbuotojų iniciatyva toks konkursas vyksta jau 23-ią kartą. Konkurso tikslai: populiarinti vertingą lietuvių ir užsienio šalių įvairių žanrų literatūrą vaikams, skatinti moksleivių kūrybiškumą, ugdyti gebėjimą kritiškai vertinti, atsirinkti ir įtaigiai pristatyti knygas, didinti susidomėjimą knygomis ir skaitymu.

Skaityti daugiau...