Prasidėjo akcija „Senjorų dienos internete 2018“

2018-11-05

Akcijos „Senjorų dienos internete 2018“ dalyviai Mažeikių viešojoje bibliotekoje

Lapkričio 5 d. prasidėjo projekto „Prisijungusi Lietuva“ akcija „Senjorų dienos internete 2018“. Pirmą kartą Lietuvoje organizuojamos teminės akcijos tikslas – skatinti vyresniojo amžiaus žmones drąsiai jaustis skaitmeninėje erdvėje, saugiai ir atsakingai naudotis aktualiomis e. paslaugomis, nuolat tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius. Lapkričio 5 d. į Mažeikių rajono savivaldybės viešąją biblioteką atėję senjorai žiūrėjo interneto transliaciją iš Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos apie e. sveikatos paslaugas, elektroninio recepto privalumus, susipažino su išankstinės pacientų registracijos sistema, įvairiomis interneto svetainėmis apie vaistus ir sveikatos ugdymą.

Lapkričio 6 d. senjorus kvietėme susipažinti su laisvalaikio informacija internete, o lapkričio 7 d. – su e. pirkimais ir e. paslaugomis.

Projektą „Prisijungusi Lietuva“ įgyvendina Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Ūkio ministerijos kartu su partneriais: asociacija „Langas į ateitį“, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija.

Paveiksliukas