Liucijos Jagielienės kūrybos vakaras „Moteris, gamta ir jausmai“

2018-10-08

Liucijos Jagielienės kūrybos vakaras Mažeikių viešojoje bibliotekoje

Tarptautinės mokytojų dienos išvakarėse, spalio 4 d., Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko mokytojos, poetės Liucijos Jagielienės kūrybos vakaras „Moteris, gamta ir jausmai“. Renginio metu buvo pristatoma nauja knyga „Vakaro laiškai mylimam žmogui“ ir fotografijų paroda „Akimirkos“.

Į poezijos, muzikos ir prisiminimų vakarą susirinko gausus būrys L. Jagielienės draugų, buvusių bendradarbių, artimųjų. Ekrane keitėsi autorės nuotraukos, renginio vedėja mokytoja Rita Bacevičienė pasakojo apie Liucijos gyvenimą, kūrybą, pakviesdama savo mintimis pasidalinti ir renginio svečius. Menų studijos „Erdvė“ vadovė Eglė Mažonienė išsamiai pristatė naująją Liucijos Jagielienės knygą „Vakaro laiškai mylimam žmogui“, o Gitana Jazdauskienė – fotografijų parodą „Akimirkos“. Kalbėjo Trečiojo amžiaus universiteto rektorė Ona Venslovienė, viešnios iš Plungės literatės Adelė Daukantaitė ir Daiva Rudytė, buvęs ilgametis Gabijos gimnazijos direktorius Pranas Barvydas, kiti svečiai. Eilėraštukus močiutei skyrė Liucijos Jagielienės anūkės. Savo dainomis džiugino dainuojamosios poezijos atlikėjai Kęstutis Krencius iš Akmenės ir mažeikiškė Vilija Imbrienė. Renginio metu veikė knygų paroda „Liucijos Jagielienės kūryba: moteris, gamta ir jausmai“.

Tą vakarą buvo išsakyta daug šiltų žodžių ne tik knygos ir parodos autorei, bet ir visiems renginyje dalyvavusiems mokytojams.

Liucijos Jagielienės fotografijų paroda „Akimirkos“ Mažeikių viešojoje bibliotekoje bus eksponuojama iki spalio 30 d. Kviečiame aplankyti!

Dangira Undžienė,

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos

Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja

Nuotraukos Janinos Dambrauskaitės

Paveiksliukas