Ateik, sužinok apie skrebinimą – naują rankdarbių rūšį

2018-10-10

Kviečiame susipažinti su skrebinimu – nauja rankdarbių rūšimi

2018 m. spalio 11 d., ketvirtadienį, 17 val. Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyks pažintinis renginys apie skrebinimą – naują rankdarbių rūšį. Darbų pavyzdžius ir techniką pristatys Vilanda Daiginienė ir Alina Grikpėdienė. Kviečiame visus, besidominčius rankdarbiais, ypač mamas su vaikais, ateiti susipažinti su skrebinimu.

Skrebinimas – tai dekoravimo būdas naudojant iškarpas (angl. Scrapbooking, nuo scrap – iškarpos, skiautelės). Pasitelkę įvairių spalvų ir tekstūrų popieriaus, lipdukų, blizgučių, audinių skiaučių bei kitų mažmožių sugebėsite itin meniškai įrėminti nuotrauką ar sukurti teminį albumą. Tai naujas būdas savitai pateikti nuotraukas, iškelti į dienos šviesą ir papuošti mūsų stalčiuose dūlančias senas fotografijas.

Skrebinimui naudojami gana paprasti metodai: kirpimas, lankstymas, klijavimas, ir labai įvairios priemonės: įvairiausių spalvų ir tekstūrų popierius, lipdukai, trafaretai, blizgučiai. Kurdami albumus galite pasitelkti visas savo turimas grožybes: kaspinus, medžiagas, karpytas servetėles, sagutes, kaligrafiškas raides.
Skrebinimas neturi jokių taisyklių. Tai yra jūsų fantazija.

Paveiksliukas