Vaikų kūrybos popietė „Su draugu skaityti ir kurti smagu“

2018-06-07

Būrelis „Knygų bičiuliai“ Židikų filiale

Birželio 6-ąją į Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Židikų filialą rinkosi mažieji būrelio „Knygų bičiuliai“ nariai. Čia vyko literatūros ir kūrybos popietė „Su draugu skaityti ir kurti smagu“.

Vaikų ypač mėgstamos yra pasakų knygos apie stebuklus ir pasakiškus dalykus. Tai žinodama, bibliotekininkė Benita Vaizgėlienė pristatė mažiesiems nuostabią knygą „Pasakos apie gėles“. Jau vasara, todėl gėlių tema yra pati tinkamiausia. Tai pasakos apie karalienę Rožę, švelniąją Rugiagėlę, puikųjį Bijūną ir daugelį kitų gėlių, kurios atsirado pačiais netikėčiausiais būdais. Kartą perskaičius šią knygą, ilgai jos negali pamiršti.

Kūrybinė popietės dalis buvo pati įdomiausia – vaikai suskubo pasakas pavaizduoti piešiniuose. Po trumpos valandėlės, kantrybės ir fantazijos dėka, piešiniai pražydo įvairiaspalvėmis gėlėmis. Viltė Malūkaitė į popietę atėjo pasiruošusi – atsinešė darbelių pamokose daugiapjūkliu išpjaustytas gėles iš medžio. Kad piešiniuose pražydusios gėlės džiugintų ilgiau, būrelio „Knygų bičiuliai“ nariai nusprendė Židikų kultūros centro vestibiulyje surengti parodą.

Iš tikrųjų, būrelio „Knygų bičiuliai“ nariai – šaunūs vaikai! Bibliotekininkė visiems padėkojo už dalyvavimą ir pavaišino ledais.

Benita Vaizgėlienė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Židikų filialo vyresnioji bibliotekininkė

Paveiksliukas