Popietė apie sveiką gyvenseną Urvikių bibliotekoje

2018-03-12

Spaudinių apie apie sveiką gyvenseną ir mitybą paroda

Urvikių bibliotekoje kovo 8 dieną vyko sveikatinimo popietė „Sveika gyvensena – kelias į laimę ir gerovę“.

Renginį vedė kompanijos „Forever Living Products Baltics“ atstovė Gitana Tugaudienė iš Šiaulių. Viešnia pristatė visame pasaulyje gerai žinomą medicininį augalą alaviją ir jo teikiamą naudą žmogaus organizmui. Alavijas dar vadinamas „gamtos gydytoju“, „nebyliuoju gydytoju“,  „grožio eleksyru“.  Alavijo sultys pasižymi odos raminamuoju bei drėkinamuoju poveikiu, puikiai gydo nudegimus, pjautines, kąstines žaizdas, vabzdžių įgėlimus, egzemas, skrandžio ligas. Alavijas taip pat puiki priemonė gydant įvairius susirgimus – nuo alergijų, astmų iki žarnyno valymo. Taigi – alavijas yra universali ir pirmosios pagalbos, ir sveikatinimo priemonė.

Bibliotekininkė Bronislava Jonušienė pristatė naujas knygas apie sveiką gyvenseną ir mitybą, papasakojo apie labiausiai paplitusias ir dažniausiai vartojamas vaistažoles, jų reikšmę ir naudą organizmui. Renginio dalyviams reikėjo iš kvapo ir skonio atspėti arbatžolių rūšį.

Renginio metu taip pat buvo kalbama apie sveikos gyvensenos pagrindus: švarus organizmas, reikalingos maistinės medžiagos, natūralių produktų iš gamtos vartojimas organizmo stiprinimui. Viešnia patarė, kaip spręsti problemas, susijusias su sąnarių, virškinimo, kraujotakos problemomis, atsakė į pateiktus klausimus. Visi renginio dalyviai gavo po dovanėlę – produkto su alaviju mėginuką išbandymui.

 

Bronislava Jonušienė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Urvikių filialo vyresnioji bibliotekininkė