Núria Pradas. Barselonos svajos: [romanas]. - Vilnius: Alma littera, 2017. - 366 p.

Núria Pradas. Barselonos svajos

„Barselonos svajos" - tai istorija, kupina mados paslapčių, neišsipildžiusių vilčių ir svajonių, meilės ir nusivylimų, praradimų ir galimybių pradėti iš naujo.  Núria Pradas meistriškai dėlioja vaizdų, įvykių, jausmų ir nuotaikų kupiną romaną, žavintį nepamirštamais veikėjais ir pagrįstą tikra „Santa Eulalijos“ mados namų istorija. Tai kelionė į stebuklų miestą, kuriame viskas įmanoma.

Kevin Ashton. Kaip paskraidinti žirgą: paslaptinga kūrybos, išradimų ir atradimų istorija. - Vilnius: Eugrimas, 2016. - 351, p.

Kevin Ashton. Kaip paskraidinti žirgą: paslaptinga kūrybos, išradimų ir atradimų istorija

Garsaus šiuolaikinių technologijų kūrėjo Kevino Ashtono knyga „Kaip paskraidinti žirgą“ supažindina su žmonijos kūrybinės minties raida atskleisdama neįtikėtiną tiesą apie kūrėjus bei patį kūrybos procesą. „Žmonėms kūryba tas pats, kas paukščiui skrydis. Tai mūsų prigimtis, mūsų dvasia“, – teigia autorius. Trumpai apžvelgdamas savo paties dvidešimties metų veiklos patirtį ir įdėmiai analizuodamas kitų iškilių asmenybių kūrybines biografijas, jis įrodo: kurti galime visi. Knyga neabejotinai nustebins skaitytojus retų bei iškalbingų faktų įvairove ir paskatins labiau pasikliauti savo kūrybiška prigimtimi.

Kazys Bradūnas. Liepė man būti: eilėraščiai. - Vilnius: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, [2017]. – 179 p.

Kazys Bradūnas. Liepė man būti

Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato, poeto, publicisto Kazio Bradūno (1917-2009) poezijos rinktinė „Liepė man būti“ leidžiama minint poeto 100-ąsias gimimo metines. Rinktinės sudarytojas kunigas Julius Sasnauskas.

Harlan Coben. Namai: [detektyvinis trileris]. - Kaunas: Jotema, [2017]. – 334 p.

Harlan Coben. Namai

Naujame intriguojančiame Harlano Cobeno trileryje „Namai" pagrobiami du berniukai. Prabėgus dešimtmečiui nuo garsaus nusikaltimo, namo sugrįžta tik vienas jų. Pasitelkęs nepaprastą savo talentą Harlanas Cobenas parašė sukrečiantį, netikėtumų kupiną trilerį apie draugystę, šeimą ir namus.