Bruno Ferrero. 365 trumpi pasakojimai sielai. [D.] 2. – Vilnius: Katalikų pasaulio leidiniai, [2016].

Bruno Ferrero. 365 trumpi pasakojimai sielai

Tai trumpų pasakojimų sielai rinktinė, skirta ieškojimų išvargintam šiandienos žmogui. Tai išminties kupinos istorijos, suprantamos dideliems ir mažiems. Šioje knygoje yra 365 trumpi pasakojimai – lygiai tiek, kiek metuose dienų. Jie – lyg mažytės išminties piliulės, todėl perskaityti reikėtų ne vienu prisėdimu. Per dieną pakanka „išgerti“ vieną piliulę. Leiskite, kad ji „ištirptų“ jūsų mintyse.

Martynas Starkus. Įstrigę Centrinėje Amerikoje: [kelionių apybraižos]. - Vilnius: M. Starkus, 2016. – 310 p.

Martynas Starkus. Įstrigę Centrinėje Amerikoje

„Įstrigę centrinėje Amerikoje“ – penktoji žurnalisto Martyno Starkaus knyga. Autorius su draugais, pradėję kelionę Meksikoje, ketino apsilankyti visose Centrinės Amerikos valstybėse, tačiau jų pasirinktas keliavimo būdas kaip visada netikėtai pakoregavo planus. 

Clarissa Pinkola Estés. Išlaisvinti stiprią moterį: tyra Palaimintosios Motinos meilė laukinei sielai. - Vilnius: Alma littera, 2017. – 415 p.

Clarissa Pinkola Estés. Išlaisvinti stiprią moterį

Filosofijos daktarė Clarissa Pinkola Estés yra tarptautinį pripažinimą pelniusi mokslininkė, ne vieną apdovanojimą gavusi poetė, diplomuota jungiškosios pakraipos psichoanalitikė ir cantadora (senųjų lotynų amerikiečių pasakojimų puoselėtoja). Ji – bestseleriu tapusios knygos „Bėgančios su vilkais“ autorė. Knygoje „Išlaisvinti stiprią moterį“ dr. Estés kviečia jus pažinti Tyros Meilės jėgą, „kad atnaujintumėte prisiminimus apie ją arba kad pirmą kartą į jūsų širdį prasiskverbtų suvokimas apie jos kuriamus stebuklus, ryžtą ir ištvermę“.

Dovydas Pancerovas. Kiborgų žemė: [pasakojimas apie Rusijos karą prieš Ukrainą]. - Vilnius: Alma littera, 2017. - 255 p.

Dovydas Pancerovas. Kiborgų žemė

Ši knyga – portalo 15min inicijuoto socialinio projekto dalis. Karas Ukrainoje dramatiškai priminė, kad ir Lietuvos saugumas nėra nepajudinamas, todėl būtinos nuolatinės pastangos jį stiprinti. Stiprinti ne tik aukščiausiu valstybės lygiu. Tai galime ir turime daryti kiekvienas.