Kviečiame skaityti

Naujos knygos Viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje

2018-10-18

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje 2018 m. rugsėjo–spalio mėnesiais gauta 243 fiz. vnt. naujų knygų ir elektroninių leidinių (muzikos įrašų, dokumentinių filmų).

Siūlome susipažinti:

2018 m. rugsėjo mėn. gautų naujų knygų sąrašas  (docx. 82 KB)
2018 m. spalio mėn. gautų naujų knygų sąrašas
(docx. 58 KB)

Daugiau informacijos apie Skaitytojų aptarnavimo bei Informacijos ir kraštotyros skyriuose gautus leidinius http://www.mrvb.lt/lt/leidiniai/naujos-knygos

Skaityti daugiau...
Kvietimas į pokalbį

Pokalbis apie prekybą žmonėmis

2018-10-03

2018 m. spalio 22 d., pirmadienį, 15 val. kviečiame į Mažeikių viešąją biblioteką rajono mokyklų bendruomenes – mokytojus, mokinius, tėvelius – į atvirą pokalbį apie „keistus“ įvairaus amžiaus vaikų ir suaugusiųjų dingimus. Pokalbio apie problemą, kurios „nėra“, iniciatorė – Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro vadovė KRISTINA MIŠINIENĖ.

Skaityti daugiau...
„Rudenėlio skrybėlaitė“

Parodos Šerkšnėnų filiale

2018-10-18

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Šerkšnėnų filialas spalio mėnesį kviečia aplankyti dvi parodas. „Rudenėlio skrybėlaitė“ ir „Asmeninė Ilonos Miknienės pinigų kolekcija“.

Skaityti daugiau...
Knygų pristatymo konkurso plakatas

Kviečiame dalyvauti knygų pristatymo konkurse

2018-10-18

Kviečiame I–XII klasių moksleivius dalyvauti Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos organizuojamame Knygų pristatymo konkurse. Atrankinis turas vyks Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Laisvės g. 31, Mažeikiai) 2018 m. lapkričio 8 d. 15 val.

Dėl dalyvavimo konkurse prašome registruotis iš anksto telefonu (8 443) 26332,  (8 443) 26841 arba el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. , Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.  iki 2018 m. lapkričio 1 d. Registruodamiesi nurodykite vardą, pavardę (jeigu grupė – visų dalyvių vardus ir pavardes), mokyklą ir klasę.        Konkurso nuostatai

Skaityti daugiau...
Renginio dalyviai

Su gervėmis dainuojam rudenį

2018-10-17

Bibliotekos skaitytojai skaito nemažai lietuvių ir užsienio autorių knygų, bet buvo įdomu, ką kuria mūsų rajono literatai. Spalio 12 d. Palnosų bibliotekoje vyko literatūros vakaras  ,,Su gervėmis dainuojam rudenį“, kuriame dalyvavo Mažeikių krašto literatų ir menų mėgėjų sambūrio ,,Aura“ būrelis  narių  su vadove Janina Butnoriene.

Skaityti daugiau...
Rašytojas, filosofas Arvydas Juozaitis Mažeikių viešojoje bibliotekoje

Mažeikių viešojoje bibliotekoje lankėsi rašytojas, filosofas Arvydas Juozaitis

2018-10-15

2018 m. spalio 10 d. į susitikimą su mažeikiškiais atvyko filosofas, rašytojas, publicistas, žinomas kaip sportininkas olimpietis, politinis ir visuomenės veikėjas, Atgimimo sąjūdžio pirmeivis, humanitarinių mokslų daktaras Arvydas Juozaitis, šiuo metu kandidatuojantis į Lietuvos Respublikos prezidento postą. Daugiau kaip dvidešimties knygų autorius A. Juozaitis daugiausia dėmesio skyrė pačių naujausių savo knygų pristatymui.

Skaityti daugiau...
Susitikimas su Arvydu Juozaičiu Viekšnių bibliotekoje

Susitikimas su Arvydu Juozaičiu Viekšnių bibliotekoje

2018-10-15

Spalio 10 d. Viekšnių filiale vyko susitikimas su rašytoju, filosofu, vienu iš Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio pradininkų, ne vienos dešimties knygų autoriumi Arvydu Juozaičiu.

Skaityti daugiau...